Ekologiczna urna Aura – czerwona/złota
Ekologiczna urna Aura – czerwona/złota
Ekologiczna urna Aura
Ekologiczna urna Aura ma matową powierzchnię w odcieniu burgundzkiej czerwieni, ozdobioną trójwymiarowym motywem krzyża i złotym obrzeżem wokół pokrywy. Ta urna ma nowoczesny, trójwymiarowy kształt.
Czym są "Ekologiczne urny" i jakie mają zalety?
Szacunek i odpowiedzialność wobec środowiska naturalnego są bardzo ważną częścią naszej działalności. Urny są wytwarzane z materiału ARBOFORM®, którego głównymi składnikami są lignina (ok. 30%), celuloza (ok. 60%) i naturalne dodatki. Te urny są w 100% biodegradowalne w ziemi, a jednocześnie bardzo trwałe w suchym środowisku. Jeśli więc urna zostanie umieszczona gdziekolwiek indziej niż w ziemi, pozostanie nienaruszona. Gdy urna zostanie złożona w ziemi, zaczyna się powoli rozkładać i przekształcać w wodę, dwutlenek węgla i humus. (Rozkład urny zaczyna się po roku w ziemi i trwa ok. 5 lat do całkowitego rozłożenia).
Zalety:
- Przyjazne dla środowiska
- Wykonane ze źródeł odnawialnych
- W suchym środowisku pozostaje nienaruszona
- Szeroka oferta

Główne parametry
- Materiał: Arboform (materiał naturalny)
- Kolor: Czerwony
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 27 x 18 cm
| Materiał | Arboform |
|---|---|
| Kolor | Czerwona |
| Rodzaj dekoru | Motyw |
| Motyw | Krzyż, Chrześcijański |
| Wysokość | 28 cm |
| Szerokość / średnica | 21 cm |
| Waga | 0,8 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



