Ekologiczna urna Blossom – biała/dzikie kwiaty
Ekologiczna urna Blossom – biała/dzikie kwiaty
Ekologiczna urna Blossom
ma matową powierzchnię w białym kolorze, ozdobioną dekoracyjnym paskiem z motywem łąki dzikich kwiatów. Pasek z motywem jest szeroki i ozdobiony delikatnymi złotymi paskami, które nadają urnie wyjątkową elegancję i wyrazistość. Urna symbolizuje kwitnące łąki, złocistą wieczorną atmosferę i kwiaty otulone słonecznym światłem.
Czym są "Urny Ekologiczne" i jakie mają zalety?
Szacunek i odpowiedzialność wobec środowiska naturalnego są bardzo ważną częścią naszej działalności. Urny wykonane są z materiału ARBOFORM®, którego głównymi składnikami są lignina (ok. 30%), celuloza (ok. 60%) i naturalne dodatki. Te urny są w 100% biodegradowalne w glebie, a jednocześnie bardzo trwałe w suchym środowisku. Jeśli więc urna zostanie umieszczona gdziekolwiek indziej niż w ziemi, pozostanie nienaruszona. Gdy urna zostanie zakopana, zaczyna się powoli rozkładać i przekształcać w wodę, dwutlenek węgla i próchnicę. (Rozkład urny rozpoczyna się po roku w ziemi i trwa ok. 5 lat do całkowitego rozkładu.)
Zalety:
- Przyjazne dla środowiska
- Wykonane ze źródeł odnawialnych
- Wytrzymuje w suchym środowisku
- Szeroka oferta

Główne parametry
- Materiał: Arboform (materiał naturalny)
- Kolor: Biały
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 28 x 19 cm
| Materiał | Arboform |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek |
| Motyw | Kwiatowy, Naturalny |
| Wysokość | 28 cm |
| Szerokość / średnica | 19 cm |
| Waga | 0,6 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



