Ekologiczna urna Classic – Pomněnka
Ekologiczna urna Classic – Pomněnka
Ekologiczna urna Classic
Ekologiczna urna Classic ma kremową powierzchnię ozdobioną motywem niezapominajki, wykonanym techniką malarską airbrush. Airbrush, czyli aerograf, to technika malarska wykorzystująca mały pistolet do natryskiwania farby za pomocą sprężonego powietrza.
Czym są "Urny ekologiczne" i jakie mają zalety?
Szacunek i odpowiedzialność wobec środowiska naturalnego są bardzo ważną częścią naszej działalności. Urny są produkowane z materiału ARBOFORM®, którego głównymi składnikami są lignina (ok. 30%), celuloza (ok. 60%) i naturalne dodatki. Te urny są w 100% biodegradowalne w glebie, a jednocześnie bardzo trwałe w suchym środowisku. Jeśli urna nie zostanie umieszczona w ziemi, pozostanie nienaruszona. Po umieszczeniu w glebie stopniowo się rozkłada, przekształcając się w wodę, dwutlenek węgla i próchnicę. (Rozkład urny rozpoczyna się po roku i trwa ok. 5 lat do całkowitego rozłożenia).
Zalety:
- Przyjazne dla środowiska
- Wykonane ze źródeł odnawialnych
- Trwałość w suchym środowisku
- Szeroka oferta

Główne parametry
- Materiał: Arboform (materiał naturalny)
- Kolor: Biały
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (Wys. x Szer.) 27 x 18 cm
| Materiał | Arboform |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Rodzaj dekoru | Motyw |
| Motyw | Kwiatowy, Niezapominajka |
| Wysokość | 25,5 cm |
| Szerokość / średnica | 19,5 cm |
| Waga | 0,5 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



