Ekologiczna urna Contura Pampeliška – biała
Ekologiczna urna Contura Pampeliška – biała
Ekologiczna urna Contura Mniszek
Ekologiczna urna Contura Mniszek ma matową białą powierzchnię i jest ozdobiona motywem mniszka lekarskiego wykonanym metodą graweru. Motyw mniszka jest w czarnym kolorze.
Czym są "Urny ekologiczne" i jakie mają zalety?
Szacunek i odpowiedzialność za środowisko naturalne to bardzo ważna część naszej działalności. Urny wykonane są z materiału ARBOFORM®, którego głównymi składnikami są lignina (ok. 30%), celuloza (ok. 60%) i naturalne dodatki. Te urny są w 100% biodegradowalne w glebie, a jednocześnie bardzo trwałe w suchym środowisku. Jeśli urna zostanie umieszczona w innym miejscu niż ziemia, pozostanie nienaruszona. Po złożeniu urny w ziemi zacznie się powoli rozkładać, przekształcając się w wodę, dwutlenek węgla i próchnicę. (Rozkład urny rozpoczyna się po roku w glebie i trwa około 5 lat do całkowitego rozkładu.)
Zalety:
- Przyjazne dla środowiska
- Wykonane z odnawialnych źródeł
- W suchym środowisku pozostaje nienaruszona
- Szeroka oferta

Główne parametry
- Materiał: Arboform (materiał naturalny)
- Kolor: Biały
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (Wys. x Szer.) 27 x 18 cm
| Materiał | Arboform |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Rodzaj dekoru | Motyw, Grawerowany motyw |
| Motyw | Kwiatowy, Dmuchawiec |
| Wysokość | 26 cm |
| Szerokość / średnica | 18 cm |
| Waga | 0,6 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |



