Ekologiczna urna Emelia - Fioletowa
Ekologiczna urna Emelia - Fioletowa
Ekologiczna urna Emelia
Ekologiczna urna Emelia ma perłową powierzchnię w kolorze fioletowym i jest ozdobiona delikatnym, błyszczącym złotym paskiem wokół urny. Ozdobny pasek nadaje urnie elegancki wygląd.
Czym są "ekologiczne urny" i jakie mają zalety?
Szacunek i odpowiedzialność za środowisko naturalne są bardzo ważną częścią naszej działalności. Urny są wykonane z materiału ARBOFORM®, którego głównymi składnikami są lignina (ok. 30%), celuloza (ok. 60%) i naturalne dodatki. Te urny są w 100% biodegradowalne w glebie, a jednocześnie bardzo trwałe w suchym środowisku. Jeśli urna zostanie umieszczona gdzie indziej niż w ziemi, pozostanie nienaruszona. Po umieszczeniu w ziemi zaczyna się powoli rozkładać na wodę, dwutlenek węgla i próchnicę. (Rozkład zaczyna się po roku i trwa około 5 lat do całkowitego rozkładu.)
Zalety:
- Przyjazna dla środowiska
- Wykonana ze źródeł odnawialnych
- Trwała w suchym środowisku
- Szeroka oferta

Główne parametry
- Materiał: Arboform (materiał naturalny)
- Kolor: Fioletowy
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (Wys. x Szer.) 27 x 18 cm
| Materiał | Arboform |
|---|---|
| Kolor | Fioletowa |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek, Bez motywu |
| Motyw | Złoty pasek |
| Wysokość | 27 cm |
| Szerokość / średnica | 18 cm |
| Waga | 0,8 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



