Ekologiczna urna Floral – jasnoróżowa
Ekologiczna urna Floral – jasnoróżowa
Ekologiczna urna Floral
Ekologiczna urna Floral ma matową powierzchnię w różowym kolorze i jest ozdobiona paskiem z motywem kwiatowym. Ozdobny pasek jest obramowany błyszczącymi srebrnymi liniami.
Czym są "urny ekologiczne" i jakie mają zalety?
Szacunek i odpowiedzialność za środowisko naturalne to bardzo ważna część naszej działalności. Urny są wykonane z materiału ARBOFORM®, którego głównymi składnikami są lignina (ok. 30%), celuloza (ok. 60%) i naturalne dodatki. Te urny są w 100% biodegradowalne w glebie i jednocześnie bardzo trwałe w suchym środowisku. Jeśli więc urna zostanie umieszczona gdziekolwiek poza ziemią, pozostanie nienaruszona. Po umieszczeniu w ziemi zaczyna się powoli rozkładać i przekształcać w wodę, dwutlenek węgla i próchnicę. (Rozkład zaczyna się po roku i trwa około 5 lat do całkowitego rozkładu.)
Zalety:
- Przyjazna dla środowiska
- Wykonana z odnawialnych surowców
- Trwała w suchym środowisku
- Szeroka oferta
Główne parametry
- Materiał: Arboform (materiał naturalny)
- Kolor: Różowy
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (Wys. x Szer.) 27 x 18 cm
| Materiał | Arboform |
|---|---|
| Kolor | Różowa |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek |
| Motyw | Kwiatowy |
| Wysokość | 27 cm |
| Szerokość / średnica | 18 cm |
| Waga | 0,8 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



