Ekologiczna urna Hay II – brązowa
Ekologiczna urna Hay II – brązowa
Ekologiczna urna Hay II
Ekologiczna urna Hay II ma matową powierzchnię w brązowym kolorze i jest ozdobiona paskiem wykonanym z naturalnych ziół. Wygląd urny jest więc bardzo naturalny i delikatny.
Czym są „Ekologiczne urny” i jakie są ich zalety?
Szacunek i odpowiedzialność za środowisko naturalne są bardzo ważną częścią naszej działalności. Urny wykonane są z materiału ARBOFORM®, którego głównymi składnikami są lignina (ok. 30%), celuloza (ok. 60%) i naturalne dodatki. Te urny są w 100% biodegradowalne w glebie, a jednocześnie bardzo trwałe w suchym środowisku. Jeśli więc urna nie zostanie zakopana, pozostanie nienaruszona. Gdy urna zostanie zakopana w ziemi, zacznie się stopniowo rozkładać na wodę, dwutlenek węgla i próchnicę. (Rozkład zaczyna się po roku i trwa około 5 lat).
Zalety:
- Przyjazne dla środowiska
- Wykonane ze źródeł odnawialnych
- Trwałe w suchym środowisku
- Szeroki wybór

Główne parametry
- Materiał: Arboform (materiał naturalny)
- Kolor: Brązowy
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 27 x 18 cm
| Materiał | Arboform |
|---|---|
| Kolor | Brązowa |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek |
| Motyw | Kwiatowy, Naturalny pasek |
| Wysokość | 26 cm |
| Szerokość / średnica | 18 cm |
| Waga | 0,6 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |



