Ekologiczna urna Lignum - Antracyt/Jesion
Ekologiczna urna Lignum - Antracyt/Jesion
Ekologiczna urna Lignum
ma powierzchnię w czarnym wykończeniu, która jest całkowicie bez motywu. Pokrywa urny wykonana jest w pięknym drewnianym wykończeniu w dekorze jesionu.
Czym są „urny ekologiczne” i jakie są ich zalety?
Szacunek i odpowiedzialność wobec środowiska naturalnego są bardzo ważną częścią naszej działalności. Urny są produkowane z materiału ARBOFORM®, którego głównymi składnikami są lignina (ok. 30%), celuloza (ok. 60%) oraz naturalne dodatki. Urny te są w 100% biodegradowalne w glebie, a jednocześnie bardzo trwałe w suchym środowisku. Jeśli więc urna zostanie umieszczona poza ziemią, pozostanie nienaruszona. Po umieszczeniu w ziemi zaczyna się stopniowo rozkładać i przekształcać w wodę, dwutlenek węgla oraz próchnicę. (Rozkład urny rozpoczyna się po około roku w ziemi i trwa ok. 5 lat do całkowitego rozkładu.)
Zalety:
- Przyjazne dla środowiska
- Wykonane z odnawialnych surowców
- W suchym środowisku pozostaje nienaruszona
- Szeroki wybór

| Materiał | Arboform |
|---|---|
| Kolor | Czarna |
| Rodzaj dekoru | Bez motywu |
| Motyw | Bez niczego |
| Wysokość | 28 cm |
| Szerokość / średnica | 19 cm |
| Waga | 0,6 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



