Ekologiczna urna Lucca – Driftwood
Ekologiczna urna Lucca – Driftwood
Ekologiczna urna Lucca
Ekologiczna urna Lucca ma matową powierzchnię w odcieniu antracytowej czerni, zdobioną paskiem z dekoracją drewna dryftowego. Otaczający dekoracyjny pasek jest obramowany delikatnymi złotymi liniami.
Czym są "Ekologiczne urny" i jakie są ich zalety?
Szacunek i odpowiedzialność za środowisko naturalne są bardzo ważną częścią naszej działalności. Urny są wykonane z materiału ARBOFORM®, którego głównymi składnikami są lignina (ok. 30%), celuloza (ok. 60%) i naturalne dodatki. Te urny są w 100% biodegradowalne w ziemi i jednocześnie bardzo trwałe w suchym środowisku. Jeśli więc urna zostanie umieszczona gdziekolwiek poza ziemią, pozostanie nienaruszona. Gdy zostanie umieszczona w ziemi, zacznie się powoli rozkładać i przekształcać w wodę, dwutlenek węgla i humus. (Rozkład urny rozpoczyna się po roku w ziemi i trwa około 5 lat do całkowitego rozłożenia.)
Zalety:
- Przyjazne dla środowiska
- Wykonane z odnawialnych surowców
- W suchym środowisku pozostaje trwała
- Szeroka oferta

Główne parametry
- Materiał: Arboform (materiał naturalny)
- Kolor: Czarny
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 27 x 18 cm
| Materiał | Arboform |
|---|---|
| Kolor | Czarna |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek, Bez motywu |
| Motyw | Wygląd drewna |
| Wysokość | 27,5 cm |
| Szerokość / średnica | 18,5 cm |
| Waga | 0,5 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



