Ekologiczna urna Luna – Maják
Ekologiczna urna Luna – Maják
Ekologiczna urna Luna
Ekologiczna urna Luna ma perłową powierzchnię w odcieniu lodowoniebieskim i jest ozdobiona pionowym pasem z motywem latarni morskiej. Pionowy pas jest obramowany błyszczącymi złotymi paskami.
Czym są "Ekologiczne urny" i jakie mają zalety?
Szacunek i odpowiedzialność za środowisko są bardzo ważną częścią naszej działalności. Urny są wykonane z materiału ARBOFORM®, którego głównymi składnikami są lignina (ok. 30%), celuloza (ok. 60%) i naturalne dodatki. Te urny są w 100% biodegradowalne w ziemi, a jednocześnie bardzo trwałe w suchym środowisku. Jeśli urna zostanie umieszczona poza ziemią, pozostanie nienaruszona. Po zakopaniu zaczyna się powoli rozkładać i przekształcać w wodę, dwutlenek węgla i próchnicę. (Rozkład rozpoczyna się po roku i trwa około 5 lat).
Zalety:
- Przyjazna dla środowiska
- Wykonana z odnawialnych surowców
- Trwałość w suchych warunkach
- Szeroka oferta

Główne parametry
- Materiał: Arboform (materiał naturalny)
- Kolor: Niebieski
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (Wys. x Szer.) 27 x 18 cm
| Materiał | Arboform |
|---|---|
| Kolor | Niebieska |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek |
| Motyw | Latarnia morska |
| Wysokość | 26 cm |
| Szerokość / średnica | 18 cm |
| Waga | 0,6 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |



