Ekologiczna urna Mandala – Champagne
Ekologiczna urna Mandala – Champagne
Ekologiczna urna Mandala
Ekologiczna urna Mandala ma matową brązową powierzchnię, która na pokrywie i obwodzie urny ozdobiona jest laserowo wygrawerowanymi motywami mandali. Mandale to silnie energetyczne symbole o znaczeniu magicznym i religijnym.
Czym są "Ekologiczne urny" i jakie mają zalety?
Szacunek i odpowiedzialność wobec środowiska naturalnego to bardzo ważna część naszej działalności. Urny są wykonane z materiału ARBOFORM®, którego głównymi składnikami są lignina (ok. 30%), celuloza (ok. 60%) i naturalne dodatki. Te urny są w 100% biodegradowalne w ziemi, a jednocześnie bardzo trwałe w suchym środowisku. Jeśli więc urna nie zostanie zakopana, pozostanie nienaruszona. Po umieszczeniu w ziemi stopniowo się rozkłada, przekształcając się w wodę, dwutlenek węgla i próchnicę. (Rozkład urny rozpoczyna się po roku i trwa około 5 lat do całkowitego rozkładu.)
Zalety:
- Przyjazna dla środowiska
- Wykonana z odnawialnych surowców
- Trwała w suchym otoczeniu
- Szeroka oferta

Główne parametry
- Materiał: Arboform (materiał naturalny)
- Kolor: Brązowy
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 27 x 18 cm
| Materiał | Arboform |
|---|---|
| Kolor | Brązowa |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek, Motyw, Grawerowany motyw |
| Motyw | Abstrakcyjny, Mandala |
| Wysokość | 27,5 cm |
| Szerokość / średnica | 18,5 cm |
| Waga | 0,6 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



