Ekologiczna urna Rosewood
Ekologiczna urna Rosewood
Ekologiczna urna Rosewood
Ekologiczna urna Rosewood ma powierzchnię w kolorze drewna palisandrowego i jest ozdobiona delikatnym złotym paskiem. Urna jest również ozdobiona złotym paskiem wokół całego obwodu.
Czym są „Urny ekologiczne” i jakie mają zalety?
Szacunek i odpowiedzialność za środowisko naturalne są bardzo ważną częścią naszej działalności. Urny wykonane są z materiału ARBOFORM®, którego głównymi składnikami są lignina (ok. 30%), celuloza (ok. 60%) i naturalne dodatki. Te urny są w 100% biodegradowalne w ziemi, a jednocześnie bardzo trwałe w suchym środowisku. Jeśli więc urna zostanie umieszczona gdziekolwiek poza ziemią, pozostanie nienaruszona. Po włożeniu do ziemi zaczyna się powoli rozkładać i przekształcać w wodę, dwutlenek węgla i humus. (Rozkład urny zaczyna się po roku i trwa około 5 lat do całkowitego rozkładu).
Zalety:
- Przyjazna dla środowiska
- Wykonana ze źródeł odnawialnych
- Wytrzymuje w suchym środowisku
- Szeroka oferta

Główne parametry
- Materiał: Arboform (materiał naturalny)
- Kolor: Brązowy
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (Wys. x Szer.) 27 x 18 cm
| Materiał | Arboform |
|---|---|
| Kolor | Brązowa |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek, Bez motywu |
| Motyw | Złoty pasek |
| Wysokość | 27,5 cm |
| Szerokość / średnica | 18,5 cm |
| Waga | 0,5 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



