Ekologiczna urna Royal Black - Drzewo
Ekologiczna urna Royal Black - Drzewo
Ekologiczna urna Royal Black
Ekologiczna urna Royal Black ma matową powierzchnię w czarnym kolorze i jest ozdobiona paskiem z motywem drzewa wokół obwodu urny. Ozdobny pasek jest obrzeżony błyszczącymi złotymi liniami.
Czym są "ekologiczne urny" i jakie mają zalety?
Szacunek i odpowiedzialność za środowisko naturalne są bardzo ważną częścią naszej działalności. Urny są wykonane z materiału ARBOFORM®, którego głównymi składnikami są lignina (ok. 30%), celuloza (ok. 60%) i naturalne dodatki. Te urny są w 100% biodegradowalne w glebie i jednocześnie bardzo trwałe w suchym środowisku. Jeśli urna zostanie przechowywana poza ziemią, pozostaje nienaruszona. Po umieszczeniu w glebie zaczyna się powoli rozkładać, przekształcając się w wodę, dwutlenek węgla i próchnicę. (Rozkład zaczyna się po roku i trwa około 5 lat do całkowitego rozkładu).
Zalety:
- Przyjazne dla środowiska
- Wykonane ze źródeł odnawialnych
- Trwałe w suchym środowisku
- Szeroka oferta

Główne parametry
- Materiał: Arboform (materiał naturalny)
- Kolor: Czarny
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 27 x 18 cm
| Materiał | Arboform |
|---|---|
| Kolor | Czarna |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek |
| Motyw | Drzewo, Natura |
| Wysokość | 27 cm |
| Szerokość / średnica | 18 cm |
| Waga | 0,8 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



