Ekologiczna urna Royal White – Krajobraz
Ekologiczna urna Royal White – Krajobraz
Ekologiczna urna Royal White
ma białe wykończenie, które jest ozdobione dekoracyjnym pasem z motywem krajobrazu. Ozdobny pas z motywem jest wykończony delikatnymi złotymi liniami.
Czym są „urny ekologiczne” i jakie są ich zalety?
Szacunek i odpowiedzialność wobec środowiska naturalnego są bardzo ważną częścią naszej działalności. Urny są wykonane z materiału ARBOFORM®, którego głównymi składnikami są lignina (ok. 30%), celuloza (ok. 60%) oraz naturalne dodatki. Te urny są w 100% biodegradowalne w ziemi, a jednocześnie bardzo trwałe w suchym środowisku. Jeśli więc urna zostanie umieszczona gdziekolwiek poza ziemią, pozostanie nienaruszona. Po umieszczeniu urny w ziemi zaczyna się ona stopniowo rozkładać i przekształcać w wodę, dwutlenek węgla i próchnicę. (Rozkład urny rozpoczyna się po około roku w ziemi i trwa ok. 5 lat do całkowitego rozłożenia.)
Zalety:
- Przyjazne dla środowiska
- Wykonane z odnawialnych surowców
- W suchych warunkach pozostaje nienaruszona
- Szeroka oferta

| Materiał | Arboform |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek, Motyw |
| Motyw | Natura |
| Wysokość | 28 cm |
| Szerokość / średnica | 19 cm |
| Waga | 0,6 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |



