Ekologiczna urna Spectrum Beige - Artura
Ekologiczna urna Spectrum Beige - Artura
Ekologiczna urna Spectrum Beige
ma matową powierzchnię w beżowym kolorze i jest ozdobiona pionowym zakrzywionym pasem z motywem Artura. Pas jest z jednej strony delikatnie ozdobiony złotym paskiem.
Czym są „Urny ekologiczne” i jakie mają zalety?
Szacunek i odpowiedzialność wobec środowiska naturalnego są bardzo ważną częścią naszej działalności. Urny są wykonane z materiału ARBOFORM®, którego głównymi składnikami są lignina (ok. 30%), celuloza (ok. 60%) i naturalne dodatki. Te urny są w 100% biodegradowalne w glebie, a jednocześnie bardzo trwałe w suchym środowisku. Jeśli więc urna zostanie umieszczona gdzie indziej niż w ziemi, pozostanie nienaruszona. Po umieszczeniu jej w ziemi zaczyna się powoli rozkładać, przekształcając się w wodę, dwutlenek węgla i próchnicę. (Rozkład urny zaczyna się po roku i trwa około 5 lat do całkowitego rozłożenia).
Zalety:
- Przyjazne dla środowiska
- Wykonane z odnawialnych źródeł
- Wytrzymuje w suchym środowisku
- Szeroka oferta

Główne parametry
- Materiał: Arboform (materiał naturalny)
- Kolor: Beżowy
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 26 x 19 cm
| Materiał | Arboform |
|---|---|
| Kolor | Beżowa |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek |
| Motyw | Abstrakcyjny |
| Wysokość | 26 cm |
| Szerokość / średnica | 19 cm |
| Waga | 0,6 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |



