Urna ceramiczna Aimara
Ceramiczna urna Aimara ma ponadczasowy wygląd i ręcznie teksturowaną powierzchnię w kolorze antycznego złota.
Urna ceramiczna Aimara
Ceramiczna urna Aimara ma ponadczasowy wygląd i ręcznie teksturowaną powierzchnię w kolorze antycznego złota. Více
Kod: V6501
Urna ceramiczna Aimara
ma ponadczasowy wygląd i ręcznie strukturyzowaną powierzchnię w starożytnym złotym kolorze. To połączenie nadaje urnie naturalny wygląd.
Tradycja i ręczne wykonanie
Ceramika ma długą tradycję i od zawsze była popularnym oraz pożądanym materiałem, który dzięki swojemu naturalnemu charakterowi jest uważany za ekologiczny i zrównoważony. Nasze urny ceramiczne są starannie ręcznie wykonane z wysokiej jakości gliny i wypalane w niskich temperaturach.
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Złota |
| Rodzaj dekoru | Bez motywu, Ręcznie malowany |
| Motyw | Bez niczego |
| Wysokość | 26,5 cm |
| Szerokość / średnica | 22,5 cm |
| Waga | 2 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



