Urna ceramiczna Bianco - Słoneczniki
Ceramiczna urna Bianco ma białą, szkliwioną powierzchnię ozdobioną wypalanym motywem słonecznika.
Urna ceramiczna Bianco - Słoneczniki
Ceramiczna urna Bianco ma białą, szkliwioną powierzchnię ozdobioną wypalanym motywem słonecznika. Více
Kod: V65-6000-1
Urna ceramiczna Bianco
ma biało szkliwioną powierzchnię, ozdobioną wypalanym motywem słonecznika. To połączenie jest bardzo subtelne.
Tradycja i ręczne wykonanie
Ceramika ma długą tradycję i od zawsze była popularnym oraz pożądanym materiałem, który dzięki swojemu naturalnemu charakterowi jest uważany za ekologiczny i zrównoważony. Nasze urny ceramiczne są starannie ręcznie wykonane z wysokiej jakości gliny i wypalane w niskich temperaturach.
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Rodzaj dekoru | Motyw |
| Motyw | Kwiatowy, Słonecznik |
| Wysokość | 26,5 cm |
| Szerokość / średnica | 22,5 cm |
| Waga | 2 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



