Urna ceramiczna Elona
Ceramiczna urna Elona ma białą szkliwioną powierzchnię z kontrastującą złotą pokrywą.
Urna ceramiczna Elona
Ceramiczna urna Elona ma białą szkliwioną powierzchnię z kontrastującą złotą pokrywą. Více
Kod: H9610
Urna ceramiczna Elona
Ma szkliwioną powierzchnię w białym kolorze z kontrastową złotą pokrywą. To połączenie jest bez motywu.
Tradycja i ręczna produkcja
Ceramika ma długą tradycję i od zawsze była popularnym i pożądanym materiałem, który dzięki swojej naturalnej naturze jest uważany za ekologiczny i zrównoważony. Nasze urny ceramiczne są starannie ręcznie wykonane z wysokiej jakości gliny i wypalane w niskich temperaturach.
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Rodzaj dekoru | Bez motywu |
| Motyw | Bez niczego |
| Wysokość | 32 cm |
| Szerokość / średnica | 22 cm |
| Waga | 3,2 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |



