Urna ceramiczna Flair - Ivy
Ceramiczna urna Flair oferuje piękny i prosty wygląd, ozdobiony niepowtarzalnym, ręcznie malowanym motywem bluszczu.
Urna ceramiczna Flair - Ivy
Ceramiczna urna Flair oferuje piękny i prosty wygląd, ozdobiony niepowtarzalnym, ręcznie malowanym motywem bluszczu. Více
Kod: H9532
Urna ceramiczna Flair
Oferuje piękny i prosty wygląd, ozdobiony wyrazistym, ręcznie malowanym motywem bluszczu. To połączenie jest bardzo delikatne.
Tradycja i ręczna produkcja
Ceramika ma długą tradycję i od zawsze była popularnym i pożądanym materiałem, który dzięki swojej naturalnej naturze jest uważany za ekologiczny i zrównoważony. Nasze urny ceramiczne są starannie ręcznie wykonane z wysokiej jakości gliny i wypalane w niskich temperaturach.
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Rodzaj dekoru | Motyw, Ręcznie malowany |
| Motyw | Kwiatowy |
| Wysokość | 30 cm |
| Szerokość / średnica | 21 cm |
| Waga | 2,4 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |



