Urna ceramiczna Florentina - czarna
Ceramiczna urna Florentina ma czarną, szkliwioną powierzchnię ozdobioną złotym wykończeniem wokół pokrywy.
Urna ceramiczna Florentina - czarna
Ceramiczna urna Florentina ma czarną, szkliwioną powierzchnię ozdobioną złotym wykończeniem wokół pokrywy. Více
Kod: V6640
Urna ceramiczna Florentina
ma szkliwioną powierzchnię w czarnym kolorze, ozdobioną złotym obramowaniem wokół pokrywy. Ta urna jest bez motywu i bardzo dyskretna.
Tradycja i ręczne wykonanie
Ceramika ma długą tradycję i od zawsze była popularnym oraz pożądanym materiałem, który dzięki swojemu naturalnemu charakterowi jest uważany za ekologiczny i zrównoważony. Nasze urny ceramiczne są starannie ręcznie wykonane z wysokiej jakości gliny i wypalane w niskich temperaturach.
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Czarna |
| Rodzaj dekoru | Bez motywu |
| Motyw | Bez niczego |
| Wysokość | 28 cm |
| Szerokość / średnica | 20 cm |
| Waga | 3 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



