Urna ceramiczna Modena - Modlitwa/Kawiarnia
Ceramiczna urna Modena ma nowoczesny i elegancki design w kolorze brązowym ozdobiony motywami modlących się dłoni i złotą obwódką wokół pokrywy.
Urna ceramiczna Modena - Modlitwa/Kawiarnia
Ceramiczna urna Modena ma nowoczesny i elegancki design w kolorze brązowym ozdobiony motywami modlących się dłoni i złotą obwódką wokół pokrywy. Více
Kod: V6476BH-M
Urna ceramiczna Modena
ma nowoczesny i elegancki design w brązowym kolorze, ozdobiony motywem modlących się rąk i złotym brzegiem wokół pokrywy. To połączenie wygląda bardzo delikatnie.
Tradycja i ręczna produkcja
Ceramika ma długą tradycję i od zawsze była popularnym oraz pożądanym materiałem, który dzięki swojej naturalnej formie jest uważany za ekologiczny i zrównoważony. Nasze urny ceramiczne są starannie ręcznie wykonane z wysokiej jakości gliny i wypalane w niskich temperaturach.
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Brązowa |
| Rodzaj dekoru | Motyw |
| Motyw | Chrześcijański |
| Wysokość | 28 cm |
| Szerokość / średnica | 24 cm |
| Waga | 3 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



