Urna ceramiczna Nigra
Ceramiczna urna Nigra jest wykonana z czarnej gliny i ma matową powierzchnię bez motywu.
Urna ceramiczna Nigra
Ceramiczna urna Nigra jest wykonana z czarnej gliny i ma matową powierzchnię bez motywu. Více
Kod: VTN20
Ceramiczna urna Nigra
jest wykonana z czarnej gliny i ma matową powierzchnię bez motywu. Ma prosty, ale bardzo elegancki wygląd.
Tradycja i ręczne wykonanie
Ceramika ma długą tradycję i od zawsze była popularnym i pożądanym materiałem, który dzięki swojej naturalnej naturze jest uważany za ekologiczny i zrównoważony. Nasze urny ceramiczne są starannie ręcznie wykonane z wysokiej jakości gliny i wypalane w niskich temperaturach.
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Szara |
| Rodzaj dekoru | Bez motywu |
| Motyw | Bez niczego |
| Wysokość | 28 cm |
| Szerokość / średnica | 22 cm |
| Waga | 3,5 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |



