Urna ceramiczna Rita
Ceramiczna urna Rita ma ręcznie patynowaną powierzchnię w kolorze zielonym i jest bez motywu.
Urna ceramiczna Rita
Ceramiczna urna Rita ma ręcznie patynowaną powierzchnię w kolorze zielonym i jest bez motywu. Více
Kod: V5
Ceramiczna urna Rita
ma ręcznie patynowaną powierzchnię w zielonym kolorze i jest bez motywu. Ta urna jest przede wszystkim przeznaczona do umieszczenia wewnątrz pomieszczeń lub w kolumbarium.
Tradycja i ręczne wykonanie
Ceramika ma długą tradycję i od zawsze była popularnym i pożądanym materiałem, który dzięki swojej naturalnej naturze jest uważany za ekologiczny i zrównoważony. Nasze urny ceramiczne są starannie ręcznie wykonane z wysokiej jakości gliny i wypalane w niskich temperaturach.
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Zielona |
| Rodzaj dekoru | Bez motywu, Patynowana |
| Motyw | Bez niczego |
| Wysokość | 35 cm |
| Szerokość / średnica | 24 cm |
| Waga | 2,9 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |



