Urna ceramiczna Rustica - brązowa
Ceramiczna urna Rustica ma rustykalną, brązową powierzchnię ozdobioną złotym paskiem wokół pokrywy.
Urna ceramiczna Rustica - brązowa
Ceramiczna urna Rustica ma rustykalną, brązową powierzchnię ozdobioną złotym paskiem wokół pokrywy. Více
Kod: V6469
Urna ceramiczna Rustica
ma rustykalnie zabarwioną powierzchnię w brązowym kolorze, ozdobioną złotym paskiem wokół pokrywy. Wygląd nadaje urnie wyjątkowy charakter. Ta urna jest bez motywu.
Tradycja i ręczne wykonanie
Ceramika ma długą tradycję i od zawsze była popularnym oraz pożądanym materiałem, który dzięki swojemu naturalnemu charakterowi jest uważany za ekologiczny i zrównoważony. Nasze urny ceramiczne są starannie ręcznie wykonane z wysokiej jakości gliny i wypalane w niskich temperaturach.
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Brązowa |
| Rodzaj dekoru | Bez motywu, Ręcznie malowany |
| Motyw | Bez niczego |
| Wysokość | 28 cm |
| Szerokość / średnica | 24 cm |
| Waga | 3 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



