Urna ceramiczna Piasek - Zachód słońca
Ceramiczna urna Sand ma piękny piaskowy wygląd i jest ozdobiona motywem zachodu słońca.
Urna ceramiczna Piasek - Zachód słońca
Ceramiczna urna Sand ma piękny piaskowy wygląd i jest ozdobiona motywem zachodu słońca. Více
Kod: V19SONNE
Ceramiczna urna Sand
ma piękny, piaskowy wygląd ozdobiony motywem zachodu słońca. To połączenie jest bardzo subtelne.
Tradycja i ręczne wykonanie
Ceramika ma długą tradycję i od zawsze była popularnym i pożądanym materiałem, który dzięki swojej naturalnej naturze jest uważany za ekologiczny i zrównoważony. Nasze urny ceramiczne są starannie ręcznie wykonane z wysokiej jakości gliny i wypalane w niskich temperaturach.
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Brązowa |
| Rodzaj dekoru | Motyw |
| Motyw | Zachód słońca |
| Wysokość | 30 cm |
| Szerokość / średnica | 20,5 cm |
| Waga | 3,5 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |



