Urna ceramiczna Serce
Ceramiczna urna Heart ma unikalny kształt serca, a jej powierzchnia pokryta jest czerwonym, błyszczącym szkliwem.
Urna ceramiczna Serce
Ceramiczna urna Heart ma unikalny kształt serca, a jej powierzchnia pokryta jest czerwonym, błyszczącym szkliwem. Více
Kod: V10001
Ceramiczna urna Srdce
ma unikalny kształt serca, a jej powierzchnia jest pokryta czerwoną, błyszczącą glazurą. Ten kształt nadaje urnie wyjątkowy charakter.
Tradycja i ręczne wykonanie
Ceramika ma długą tradycję i od zawsze była popularnym i pożądanym materiałem, który dzięki swojej naturalnej naturze jest uważany za ekologiczny i zrównoważony. Nasze urny ceramiczne są starannie ręcznie wykonane z wysokiej jakości gliny i wypalane w niskich temperaturach.
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Czerwona |
| Rodzaj dekoru | Bez motywu |
| Motyw | Bez niczego |
| Wysokość | 8 cm |
| Szerokość / średnica | 25 cm |
| Waga | 2,5 kg |
| Objętość | 3,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✖ |
| Kształt |



