Urna ceramiczna Valencia
Ceramiczna urna Valencia ma białą, szkliwioną powierzchnię ozdobioną złotymi wykończeniami.
Urna ceramiczna Valencia
Ceramiczna urna Valencia ma białą, szkliwioną powierzchnię ozdobioną złotymi wykończeniami. Více
Kod: V6630
Ceramiczna urna Valencia
ma szkliwioną powierzchnię w białym kolorze, ozdobioną złotym obrzeżem. Ta urna jest bez motywu i bardzo delikatna.
Tradycja i ręczne wykonanie
Ceramika ma długą tradycję i od zawsze była popularnym i pożądanym materiałem, który dzięki swojej naturalnej naturze jest uważany za ekologiczny i zrównoważony. Nasze urny ceramiczne są starannie ręcznie wykonane z wysokiej jakości gliny i wypalane w niskich temperaturach.
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Rodzaj dekoru | Bez motywu |
| Motyw | Bez niczego |
| Wysokość | 28 cm |
| Szerokość / średnica | 20 cm |
| Waga | 3 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



