Urna ceramiczna Vega - piasek
Urna ceramiczna Vega ma piękną piaskową powierzchnię ozdobioną antycznymi dekoracjami.
Urna ceramiczna Vega - piasek
Urna ceramiczna Vega ma piękną piaskową powierzchnię ozdobioną antycznymi dekoracjami. Více
Kod: V8MÄSAND
Ceramiczna urna Vega
ma piękną piaskową powierzchnię zdobioną antycznym wzorem. To połączenie jest bardzo subtelne.
Tradycja i ręczne wykonanie
Ceramika ma długą tradycję i od zawsze była popularnym i pożądanym materiałem, który dzięki swojej naturalnej naturze jest uważany za ekologiczny i zrównoważony. Nasze urny ceramiczne są starannie ręcznie wykonane z wysokiej jakości gliny i wypalane w niskich temperaturach.
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Brązowa |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek |
| Motyw | Antyczny |
| Wysokość | 29 cm |
| Szerokość / średnica | 24 cm |
| Waga | 3,2 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |



