Urna ceramiczna Viola - czarna
Ceramiczna urna Viola ma bardzo elegancki design i czarną, szkliwioną powierzchnię ze złotymi wykończeniami.
Urna ceramiczna Viola - czarna
Ceramiczna urna Viola ma bardzo elegancki design i czarną, szkliwioną powierzchnię ze złotymi wykończeniami. Více
Kod: H9580GB
Urna ceramiczna Viola
Ma bardzo elegancki design i czarną szkliwioną powierzchnię ze złotym obramowaniem. To połączenie nadaje jej całkowicie harmonijny wygląd.
Tradycja i ręczna produkcja
Ceramika ma długą tradycję i od zawsze była popularnym i pożądanym materiałem, który dzięki swojej naturalnej naturze jest uważany za ekologiczny i zrównoważony. Nasze urny ceramiczne są starannie ręcznie wykonane z wysokiej jakości gliny i wypalane w niskich temperaturach.
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Czarna |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek, Bez motywu |
| Motyw | Złoty pasek |
| Wysokość | 30 cm |
| Szerokość / średnica | 21 cm |
| Waga | 2,5 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |



