Metalowa urna Faith Coloured - Lilac
Metalowa urna Faith Coloured ma błyszczącą powierzchnię w kolorze fioletowym z wykończeniem antykorozyjnym.
Metalowa urna Faith Coloured - Lilac
Metalowa urna Faith Coloured ma błyszczącą powierzchnię w kolorze fioletowym z wykończeniem antykorozyjnym. Více
Kod: V5340L-OE
Metalowa urna Faith Kolorowa
ma błyszczącą powierzchnię w fioletowym kolorze z powłoką antykorozyjną.
Jakość i zrównoważony rozwój
Nasze metalowe urny charakteryzują się wysoką jakością i trwałością w trudnych warunkach. Nadają się do wnętrz, na zewnątrz, do kolumbarium lub grobu urnowego i są zaprojektowane tak, aby pomieścić urzędową plastikową wkładkę. Dodatkowo wykorzystujemy materiał z recyklingu z produkcji urn metalowych, co zamyka cykl produkcyjny i wspiera zrównoważony rozwój.
Główne parametry
- Materiał: Metal (stal)
- Kolor: Niebieski
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 27 x 18,5 cm
Parametry
| Materiał | Stal |
|---|---|
| Kolor | Niebieska |
| Rodzaj dekoru | Bez motywu |
| Motyw | Bez niczego |
| Wysokość | 27 cm |
| Szerokość / średnica | 18,5 cm |
| Waga | 0,9 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



