Kovová urna Klasik - Patinovaná-KOPIE-KOPIE-KOPIE-KOPIE-KOPIE-KOPIE-KOPIE-KOPIE-KOPIE-KOPIE-KOPIE-KOPIE-KOPIE-KOPIE-KOPIE-KOPIE-KOPIE-KOPIE-KOPIE-KOPIE-KOPIE-KOPIE-KOPIE-KOPIE-KOPIE-KOPIE-KOPIE-KOPIE-KOPIE-KOPIE
Kovová urna Klasik má matný povrch v patinované modré barvě a je zdobena ozdobným zlatým páskem s motivem růží.
Kovová urna Klasik - Patinovaná-KOPIE-KOPIE-KOPIE-KOPIE-KOPIE-KOPIE-KOPIE-KOPIE-KOPIE-KOPIE-KOPIE-KOPIE-KOPIE-KOPIE-KOPIE-KOPIE-KOPIE-KOPIE-KOPIE-KOPIE-KOPIE-KOPIE-KOPIE-KOPIE-KOPIE-KOPIE-KOPIE-KOPIE-KOPIE-KOPIE
Kovová urna Klasik má matný povrch v patinované modré barvě a je zdobena ozdobným zlatým páskem s motivem růží. Více
Kod: H680GBH
Kovová urna Klasik
má matný povrch v patinované modré barvě a je zdobena ozdobným zlatým páskem s motivem růží. Krásný patinovaný povrch vytváří velmi hezký vzhled urny.
Kvalita a udržitelnost
Naše kovové urny se vyznačují svou vysokou kvalitou a životností v nepříznivých podmínkách. Vhodné jsou do interiéru, exteriéru, kolumbária či urnového hrobu a jsou navrženy tak, aby se do nich vešla úřední plastová vložka. Navíc využíváme recyklovaný materiál z výroby kovových uren, čímž uzavíráme výrobní cyklus a podporujeme udržitelnost.
Parametry
| Materiał | Stal |
|---|---|
| Kolor | Niebieska |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek, Motyw |
| Motyw | Kwiatowy, Róża, Złoty pasek |
| Wysokość | 28 cm |
| Szerokość / średnica | 18 cm |
| Waga | 0,9 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |



