Metalowa urna Pure Infinity - biała
Urna z czystego metalu ma kremowo-białe wykończenie i jest ręcznie zdobiona kryształkami Swarovskiego, co nadaje jej lśniący i niepowtarzalny wygląd.
Metalowa urna Pure Infinity - biała
Urna z czystego metalu ma kremowo-białe wykończenie i jest ręcznie zdobiona kryształkami Swarovskiego, co nadaje jej lśniący i niepowtarzalny wygląd. Více
Kod: H3675SW
Metalowa urna Pure
ma kremowobiała powierzchnię i jest ręcznie ozdobiona kryształkami Swarovskiego, które nadają jej błyszczący i niepowtarzalny wygląd. To połączenie jest bardzo proste i eleganckie.
Jakość i zrównoważony rozwój
Nasze metalowe urny charakteryzują się wysoką jakością i trwałością w trudnych warunkach. Nadają się do wnętrz, na zewnątrz, do kolumbariów lub grobów urnowych i są zaprojektowane tak, aby pomieścić urzędową plastikową wkładkę. Ponadto wykorzystujemy materiały z recyklingu z produkcji urn metalowych, zamykając tym samym cykl produkcyjny i wspierając zrównoważony rozwój.
Główne parametry
- Materiał: Metal (stal)
- Kolor: Biały
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 27,5 x 19 cm
Parametry
| Materiał | Stal |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Rodzaj dekoru | Motyw, Kryształki Swarovski |
| Motyw | Nieskończoność |
| Wysokość | 27,5 cm |
| Szerokość / średnica | 19 cm |
| Waga | 1 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



