Metalowa urna Silvia - Krzyż
Metalowa urna Silvia ma piękny, nowoczesny design w kolorze srebrnym ozdobiony klejonymi i mosiężnymi motywami w złotych kolorach.
Metalowa urna Silvia - Krzyż
Metalowa urna Silvia ma piękny, nowoczesny design w kolorze srebrnym ozdobiony klejonymi i mosiężnymi motywami w złotych kolorach. Více
Kod: H6220
Metalowa urna Silvia
ma piękny, nowoczesny design w srebrnym kolorze, ozdobiony przyklejonymi i mosiężnymi motywami w złotych odcieniach. To połączenie jest bardzo eleganckie.
Jakość i zrównoważony rozwój
Nasze metalowe urny charakteryzują się wysoką jakością i trwałością w trudnych warunkach. Nadają się do wnętrz, na zewnątrz, do kolumbariów lub grobów urnowych i są zaprojektowane tak, aby pomieścić oficjalną plastikową wkładkę. Dodatkowo wykorzystujemy materiały z recyklingu z produkcji metalowych urn, co zamyka cykl produkcyjny i wspiera zrównoważony rozwój.
Główne parametry
- Materiał: Metal (stal)
- Kolor: Srebrny
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 27,5 x 18 cm
Parametry
| Materiał | Stal |
|---|---|
| Kolor | Srebrna |
| Rodzaj dekoru | Motyw |
| Motyw | Krzyż, Chrześcijański |
| Wysokość | 27,5 cm |
| Szerokość / średnica | 18 cm |
| Waga | 1 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



