Urna kryształowa Heyday - Amethyst 29 cm
Urna kryształowa Heyday - Amethyst 29 cm
Urna kryształowa Heyday
jest w fioletowej wersji i stanowi artystyczne dzieło czeskich hutników szkła, wykonane tradycyjnymi metodami przy użyciu najwyższej jakości kryształu ołowiowego.
Tradycja i ponadczasowa elegancja
Nasze urny kryształowe są prawdziwym dowodem na wieki przemian i mistrzowskie umiejętności rzemieślników. Urny są ręcznie szlifowane i wykonane z najwyższej jakości czeskiego kryształu ołowiowego z zawartością PbO ponad 24%. Każdy szlif na tym delikatnym materiale odsłania doskonałe, niesamowicie szczegółowe wzory i jest szczerym odzwierciedleniem poświęconego czasu i kunsztu.
*Do tych urn nie można włożyć urzędowej plastikowej urny, wydawanej przez krematoria.
Główne parametry
- Materiał: Kryształowe szkło
- Kolor: Fioletowy
- Pojemność: 6,5 l
- Wymiary: (W x S) 29,2 x 26,2 cm
| Materiał | Szkło kryształowe |
|---|---|
| Kolor | Fioletowa |
| Zawartość PbO: | 24 % |
| Wysokość | 29,2 cm |
| Szerokość / średnica | 26,2 cm |
| Waga | 5,85 kg |
| Objętość | 6,5 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✖ |



