Urna kryształowa Linda - Ametyst 22,5 cm
Kryształowa urna Linda jest w kolorze fioletowym i jest artystycznym osiągnięciem czeskich szklarzy, wykonanym w tradycyjny sposób przy użyciu najwyższej jakości kryształu ołowiowego.
Urna kryształowa Linda - Ametyst 22,5 cm
Kryształowa urna Linda jest w kolorze fioletowym i jest artystycznym osiągnięciem czeskich szklarzy, wykonanym w tradycyjny sposób przy użyciu najwyższej jakości kryształu ołowiowego. Více
Kod: 24569
Urna kryształowa Linda
jest dostępna w fioletowym kolorze i stanowi dzieło sztuki czeskich szklarzy, wykonane tradycyjną metodą z najwyższej jakości kryształu ołowiowego.
Tradycja i ponadczasowa elegancja
Nasze urny kryształowe są prawdziwym świadectwem stuleci przemian i rzemieślniczych umiejętności. Urny są ręcznie szlifowane i wykonane z najwyższej jakości czeskiego kryształu ołowiowego, zawierającego ponad 24% PbO. Każdy szlif w tym delikatnym materiale odsłania perfekcyjne, niesamowicie szczegółowe wzory i jest szczerym odzwierciedleniem włożonego czasu i umiejętności.
*Do tych urn nie można włożyć plastikowej urny urzędowej, wydawanej przez krematoria.
Główne parametry
- Materiał: Szkło kryształowe
- Kolor: Fioletowy
- Pojemność: 3,0l
- Wymiary: (W x S) 22,5 x 19,8 cm
Parametry
| Materiał | Szkło kryształowe |
|---|---|
| Kolor | Fioletowa |
| Zawartość PbO: | 24 % |
| Wysokość | 22,5 cm |
| Szerokość / średnica | 19,8 cm |
| Waga | 3 kg |
| Objętość | 3,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✖ |



