Metalowa urna Amara II - Czerwony/Holubice
Metalowa urna Amara II ma czerwone wykończenie i jest ozdobiona dwoma złotymi paskami, motywem gołębicy i złotą końcówką na pokrywie urny.
Metalowa urna Amara II - Czerwony/Holubice
Metalowa urna Amara II ma czerwone wykończenie i jest ozdobiona dwoma złotymi paskami, motywem gołębicy i złotą końcówką na pokrywie urny. Více
Kod: H1731TAUB
Metalowa urna Amara II - Czerwona/Gołąb
ma powierzchnię w czerwonym kolorze, ozdobioną dwoma złotymi paskami – jeden wokół wieczka urny, drugi wokół podstawy. Dodatkowo zdobiona jest motywem gołębi w złotym wykończeniu oraz złotym czubkiem na wieczku urny.
Jakość i zrównoważony rozwój
Nasze metalowe urny charakteryzują się wysoką jakością i trwałością nawet w trudnych warunkach. Nadają się do wnętrz, na zewnątrz, do kolumbarium lub grobu urnowego i są zaprojektowane tak, aby pomieściły urzędową plastikową wkładkę. Dodatkowo wykorzystujemy materiały pochodzące z recyklingu z produkcji metalowych urn, zamykając cykl produkcyjny i wspierając zrównoważony rozwój.
Główne parametry
- Materiał: Metal (Stal)
- Kolor: Czerwony
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 28 x 18 cm
Parametry
| Materiał | Stal |
|---|---|
| Kolor | Czerwona |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek, Motyw |
| Motyw | Złoty pasek, Gołębica |
| Wysokość | 28 cm |
| Szerokość / średnica | 18 cm |
| Waga | 0,9 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |



