Metalowa urna Aria - czarna
Metalowa urna Aria ma matową powierzchnię w kolorze antracytowej czerni, którą zdobi nowoczesny srebrny krzyż.
Metalowa urna Aria - czarna
Metalowa urna Aria ma matową powierzchnię w kolorze antracytowej czerni, którą zdobi nowoczesny srebrny krzyż. Více
Kod: H6296
Metalowa urna Aria
ma matową powierzchnię w antracytowo-czarnym kolorze, ozdobioną nowoczesnym srebrnym krzyżem. To połączenie wygląda bardzo elegancko.
Jakość i zrównoważony rozwój
Nasze metalowe urny charakteryzują się wysoką jakością i trwałością w trudnych warunkach. Nadają się do wnętrz, na zewnątrz, do kolumbariów lub grobów urnowych i są zaprojektowane tak, aby pomieścić urzędową plastikową wkładkę. Ponadto wykorzystujemy materiały z recyklingu z produkcji urn metalowych, zamykając tym samym cykl produkcyjny i wspierając zrównoważony rozwój.
Główne parametry
- Materiał: Metal (stal)
- Kolor: Czarny
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 27,5 x 18 cm
Parametry
| Materiał | Stal |
|---|---|
| Kolor | Czarna |
| Rodzaj dekoru | Motyw |
| Motyw | Krzyż, Chrześcijański |
| Wysokość | 27,5 cm |
| Szerokość / średnica | 18 cm |
| Waga | 1 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



