Metalowa urna Artera – Klon/Srebrna
Metalowa urna Artea ma matowe srebrne wykończenie i jest ozdobiona dekoracyjnym paskiem z drewna klonowego.
Metalowa urna Artera – Klon/Srebrna
Metalowa urna Artea ma matowe srebrne wykończenie i jest ozdobiona dekoracyjnym paskiem z drewna klonowego. Více
Kod: H6225
Metalowa urna Artea
ma matową powierzchnię w kolorze srebrnym i jest ozdobiona dekoracyjnym paskiem z drewna klonowego. Ozdobny pasek jest otoczony błyszczącymi złotymi wstążkami.
Jakość i zrównoważony rozwój
Nasze metalowe urny charakteryzują się wysoką jakością i trwałością w trudnych warunkach. Nadają się do wnętrz, na zewnątrz, do kolumbarium lub grobu urnowego i są zaprojektowane tak, aby mieściła się w nich urzędowa plastikowa wkładka. Dodatkowo wykorzystujemy materiały pochodzące z recyklingu z produkcji metalowych urn, co zamyka cykl produkcyjny i wspiera zrównoważony rozwój.
Główne parametry
- Materiał: Metal (Stal)
- Kolor: Srebrny
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 28 x 18 cm
Parametry
| Materiał | Stal |
|---|---|
| Kolor | Srebrna |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek |
| Motyw | Wygląd drewna |
| Wysokość | 28 cm |
| Szerokość / średnica | 18 cm |
| Waga | 0,9 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |



