Metalowa urna Faith Brass
Metalowa urna Faith Brass ma mosiężne wykończenie w jasnym kolorze.
Metalowa urna Faith Brass
Metalowa urna Faith Brass ma mosiężne wykończenie w jasnym kolorze. Více
Kod: H10-2
Metalowa urna Faith – Mosiądz
posiada mosiężną powierzchnię w jasnym wykończeniu. Ta urna ma ciekawie ukształtowaną pokrywkę.
Jakość i zrównoważony rozwój
Nasze metalowe urny charakteryzują się wysoką jakością i trwałością nawet w trudnych warunkach. Nadają się do wnętrz, na zewnątrz, do kolumbarium lub grobu urnowego i są zaprojektowane tak, aby pomieścić urzędową plastikową wkładkę. Dodatkowo wykorzystujemy materiał z recyklingu z produkcji urn metalowych, zamykając tym samym cykl produkcyjny i wspierając zrównoważony rozwój.
Główne parametry
- Materiał: Metal (Mosiądz)
- Kolor: Mosiężny
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 27 x 18 cm
Parametry
| Materiał | Mosiądz |
|---|---|
| Kolor | Mosiądz |
| Rodzaj dekoru | Bez motywu |
| Motyw | Bez niczego |
| Wysokość | 27 cm |
| Szerokość / średnica | 18 cm |
| Waga | 0,9 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |



