Metalowa urna Klasik – Róża/Szary
Metalowa urna Classic ma stopniowane szare wykończenie i jest ozdobiona dekoracyjnym srebrnym paskiem z motywem róży.
Metalowa urna Klasik – Róża/Szary
Metalowa urna Classic ma stopniowane szare wykończenie i jest ozdobiona dekoracyjnym srebrnym paskiem z motywem róży. Více
Kod: H1400SILBER
Metalowa urna Klasyk – Róże/Szara
ma powierzchnię w cieniowanym odcieniu szarości i jest ozdobiona dekoracyjnym srebrnym paskiem z motywem róż.
Jakość i zrównoważony rozwój
Nasze metalowe urny charakteryzują się wysoką jakością i trwałością nawet w trudnych warunkach. Nadają się do wnętrz, na zewnątrz, do kolumbarium lub grobu urnowego i są zaprojektowane tak, aby pomieścić urzędową plastikową wkładkę. Dodatkowo wykorzystujemy materiał z recyklingu z produkcji urn metalowych, zamykając tym samym cykl produkcyjny i wspierając zrównoważony rozwój.
Główne parametry
- Materiał: Metal (Stal)
- Kolor: Szary
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 27 x 18 cm
Parametry
| Materiał | Stal |
|---|---|
| Kolor | Szara |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek |
| Motyw | Kwiatowy, Róża |
| Wysokość | 27 cm |
| Szerokość / średnica | 18 cm |
| Waga | 0,9 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |



