Metalowa urna Lucea – Niebieska
Metalowa urna Lucea ma niebieskie wykończenie, które jest ozdobione dekoracyjnym paskiem wokół obwodu urny.
Metalowa urna Lucea – Niebieska
Metalowa urna Lucea ma niebieskie wykończenie, które jest ozdobione dekoracyjnym paskiem wokół obwodu urny. Více
Kod: H820GB
Metalowa urna Lucea – Niebieska
ma powierzchnię w niebieskim kolorze, ozdobioną dekoracyjnym paskiem wokół urny w kolorze złotym. Urna sprawia bardzo eleganckie wrażenie.
Jakość i zrównoważony rozwój
Nasze metalowe urny charakteryzują się wysoką jakością i trwałością nawet w trudnych warunkach. Nadają się do wnętrz, na zewnątrz, do kolumbariów lub grobów urnowych i są zaprojektowane tak, aby pomieścić urzędowy plastikowy wkład. Dodatkowo wykorzystujemy materiały pochodzące z recyklingu z produkcji metalowych urn, co zamyka cykl produkcyjny i wspiera zrównoważony rozwój.
Główne parametry
- Materiał: Metal (stal)
- Kolor: Niebieski
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (Wys. x Szer.) 27 x 18 cm
Parametry
| Materiał | Stal |
|---|---|
| Kolor | Niebieska |
| Rodzaj dekoru | Bez motywu |
| Motyw | Złoty pasek |
| Wysokość | 27 cm |
| Szerokość / średnica | 18 cm |
| Waga | 0,9 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



