Metalowa urna Noctis – Czerwona/Róża
Metalowa urna Noctis ma czerwone wykończenie, które jest ozdobione motywem róży i złotym paskiem dekoracyjnym na obwodzie pokrywy.
Metalowa urna Noctis – Czerwona/Róża
Metalowa urna Noctis ma czerwone wykończenie, które jest ozdobione motywem róży i złotym paskiem dekoracyjnym na obwodzie pokrywy. Více
Kod: H3960RO
Metalowa urna Noctis – Czerwona/Róża
ma czerwoną powierzchnię, która jest ozdobiona motywem róży oraz złotym dekoracyjnym paskiem wokół pokrywki. Motyw róży jest w złotym kolorze i zawiera piękne detale. Wokół podstawy urny znajduje się również złoty dekoracyjny pasek.
Jakość i zrównoważony rozwój
Nasze metalowe urny charakteryzują się wysoką jakością i trwałością w trudnych warunkach. Nadają się do wnętrz, na zewnątrz, do kolumbariów lub grobów urnowych i są zaprojektowane tak, aby pomieścić urzędowy plastikowy wkład. Dodatkowo wykorzystujemy materiały z recyklingu z produkcji urn, co zamyka cykl produkcyjny i wspiera zrównoważony rozwój.
Główne parametry
- Materiał: Metal (stal)
- Kolor: Czerwony
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (Wys. x Szer.) 28 x 19 cm
Parametry
| Materiał | Stal |
|---|---|
| Kolor | Czerwona |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek, Motyw |
| Motyw | Kwiatowy, Róża, Złoty pasek |
| Wysokość | 28 cm |
| Szerokość / średnica | 19 cm |
| Waga | 0,9 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |



