Metalowa urna Pearl - czerwona
Metalowa urna Pearl ma perłową powierzchnię w kolorze czerwonym i jest ozdobiona dekoracyjnym paskiem.
Metalowa urna Pearl - czerwona
Metalowa urna Pearl ma perłową powierzchnię w kolorze czerwonym i jest ozdobiona dekoracyjnym paskiem. Více
Kod: H825P-GB
Metalowa urna Perłowa
ma perłową powierzchnię w czerwonym kolorze i jest ozdobiona dekoracyjnym paskiem w złotym wykończeniu.
Jakość i zrównoważony rozwój
Nasze metalowe urny charakteryzują się wysoką jakością i trwałością w trudnych warunkach. Nadają się do wnętrz, na zewnątrz, do kolumbariów lub grobów urnowych i są zaprojektowane tak, aby pomieścić urzędową plastikową wkładkę. Ponadto wykorzystujemy materiały z recyklingu z produkcji urn metalowych, zamykając tym samym cykl produkcyjny i wspierając zrównoważony rozwój.
Główne parametry
- Materiał: Metal (stal)
- Kolor: Czerwony
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 27 x 18,5 cm
Parametry
| Materiał | Stal |
|---|---|
| Kolor | Czerwona |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek, Bez motywu |
| Motyw | Złoty pasek |
| Wysokość | 27 cm |
| Szerokość / średnica | 18,5 cm |
| Waga | 1,1 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



