Metalowa urna Royal Black - Kamienna płaskorzeźba
Metalowa urna Royal Black ma matowe, czarne wykończenie i jest ozdobiona opaską z motywem kamiennej płaskorzeźby.
Metalowa urna Royal Black - Kamienna płaskorzeźba
Metalowa urna Royal Black ma matowe, czarne wykończenie i jest ozdobiona opaską z motywem kamiennej płaskorzeźby. Více
Kod: H3848
Metalowa urna Royal Black
ma matową powierzchnię w kolorze czarnym i jest ozdobiona paskiem z motywem kamiennego reliefu wokół urny. Ozdobny pasek jest otoczony błyszczącymi złotymi paskami.
Jakość i zrównoważony rozwój
Nasze metalowe urny charakteryzują się wysoką jakością i trwałością w trudnych warunkach. Nadają się do wnętrz, na zewnątrz, do kolumbarium lub grobu urnowego i są zaprojektowane tak, aby mieściła się w nich urzędowa plastikowa wkładka. Dodatkowo wykorzystujemy materiały pochodzące z recyklingu z produkcji metalowych urn, co zamyka cykl produkcyjny i wspiera zrównoważony rozwój.
Główne parametry
- Materiał: Metal (Stal)
- Kolor: Czarny
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 28 x 18 cm
Parametry
| Materiał | Stal |
|---|---|
| Kolor | Czarna |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek |
| Motyw | Abstrakcyjny |
| Wysokość | 28 cm |
| Szerokość / średnica | 18 cm |
| Waga | 0,9 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |



