Metalowa urna Royal Black - Petals
Metalowa urna Royal Black ma matowe, czarne wykończenie i jest ozdobiona opaską z motywem płatków kwiatów.
Metalowa urna Royal Black - Petals
Metalowa urna Royal Black ma matowe, czarne wykończenie i jest ozdobiona opaską z motywem płatków kwiatów. Více
Kod: H3845
Metalowa urna Royal Black
ma matową powierzchnię w czarnym kolorze i jest ozdobiona paskiem z motywem płatków kwiatów wokół obwodu urny. Ozdobny pasek jest obramowany błyszczącymi srebrnymi paskami.
Jakość i zrównoważony rozwój
Nasze metalowe urny charakteryzują się wysoką jakością oraz trwałością nawet w trudnych warunkach. Nadają się do wnętrz, na zewnątrz, do kolumbariów lub grobów urnowych i są zaprojektowane tak, aby pomieścić urzędową plastikową wkładkę. Dodatkowo wykorzystujemy materiały pochodzące z recyklingu z produkcji metalowych urn, co zamyka cykl produkcyjny i wspiera zrównoważony rozwój.
Główne parametry
- Materiał: Metal (stal)
- Kolor: Czarny
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 27,5 x 19 cm
Parametry
| Materiał | Stal |
|---|---|
| Kolor | Czarna |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek |
| Motyw | Kwiatowy, Liść |
| Wysokość | 27,5 cm |
| Szerokość / średnica | 19 cm |
| Waga | 1 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



