Metalowa urna Velith - Světlá
Metalowa urna Velith ma błyszczącą miedzianą powierzchnię w jasnym wykończeniu i jest całkowicie pozbawiona motywu.
Metalowa urna Velith - Světlá
Metalowa urna Velith ma błyszczącą miedzianą powierzchnię w jasnym wykończeniu i jest całkowicie pozbawiona motywu. Více
Kod: H56
Metalowa urna Velith - Jasna
posiada błyszczącą miedzianą powierzchnię w jasnym wykończeniu i jest całkowicie pozbawiona motywu.
Jakość i zrównoważony rozwój
Nasze metalowe urny charakteryzują się wysoką jakością i trwałością w trudnych warunkach. Nadają się do wnętrz, na zewnątrz, do kolumbarium lub grobu urnowego i są zaprojektowane tak, aby pomieściły urzędową plastikową wkładkę. Ponadto wykorzystujemy materiał pochodzący z recyklingu z produkcji metalowych urn, co zamyka cykl produkcyjny i wspiera zrównoważony rozwój.
Główne parametry
- Materiał: Metal (Miedź)
- Kolor: Miedziany
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 26 x 18 cm
Parametry
| Materiał | Miedź |
|---|---|
| Kolor | Miedziana |
| Rodzaj dekoru | Bez motywu |
| Motyw | Bez niczego |
| Wysokość | 26 cm |
| Szerokość / średnica | 18 cm |
| Waga | 0,9 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |



