Miniurna ceramiczna Elona
Miniurna ceramiczna Elona ma szkliwioną powierzchnię w białym wykończeniu, ozdobioną złotym obramowaniem na górze urny.
Miniurna ceramiczna Elona
Miniurna ceramiczna Elona ma szkliwioną powierzchnię w białym wykończeniu, ozdobioną złotym obramowaniem na górze urny. Více
Kod: H9610-MI
Miniurna ceramiczna Elona
ma szkliwioną powierzchnię w białym wykończeniu, ozdobioną złotym obramowaniem na górze urny. Na pokrywie znajduje się własna świeczka typu tealight.
Znaczenie miniurny
Pamiątkowa miniurna stanowi doskonałą formę upamiętnienia bliskiej osoby. Do urny można włożyć obrączkę męża lub żony, fotografię z ukochaną osobą lub część prochów. Każdy człowiek ma swoją indywidualną pamiątkę, dzięki której z sentymentem wspomina zmarłego.
Do każdej miniurny z tej serii dostępna jest odpowiadająca jej duża urna.
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek |
| Motyw | Złoty pasek |
| Wysokość | 12 cm |
| Szerokość / średnica | 9 cm |
| Waga | 0,22 kg |
| Objętość | 0,4 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✖ |
| Ze świeczką | Tak |



