Miniurna metalowa Zara – Zielona (0,25 l)
Miniurna metalowa Zara ma powierzchnię w zielonym wykończeniu i ozdobiona jest dekoracyjnym złotym paskiem.
Miniurna metalowa Zara – Zielona (0,25 l)
Miniurna metalowa Zara ma powierzchnię w zielonym wykończeniu i ozdobiona jest dekoracyjnym złotym paskiem. Více
Kod: H81112-GB
Miniurna metalowa Zara
ma powierzchnię w zielonym wykończeniu i ozdobiona jest dekoracyjnym złotym paskiem. Na pokrywie znajduje się świeczka typu tealight.
Znaczenie miniurny
Pamiątkowa miniurna stanowi doskonałą formę upamiętnienia bliskiej osoby. Do urny można włożyć obrączkę męża lub żony, fotografię z ukochaną osobą lub część prochów. Każdy człowiek ma swoją indywidualną pamiątkę, dzięki której z sentymentem wspomina zmarłego.
Do każdej miniurny z tej serii dostępna jest odpowiadająca jej duża urna.
Parametry
| Materiał | Stal |
|---|---|
| Kolor | Zielona |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek, Bez motywu |
| Motyw | Złoty pasek |
| Wysokość | 11 cm |
| Szerokość / średnica | 8 cm |
| Waga | 0,22 kg |
| Objętość | 0,25 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✖ |
| Ze świeczką | Tak |



