Ekologiczna urna Velvet – czarna
Ekologiczna urna Velvet – czarna
Ekologiczna urna Velvet
Ekologiczna urna Velvet ma matową powierzchnię w czarnym kolorze i jest ozdobiona złotym paskiem wokół pokrywy. To połączenie koloru i ozdobnego paska wyróżnia się swoją prostotą.
Czym są "Ekologiczne urny" i jakie mają zalety?
Szacunek i odpowiedzialność wobec środowiska naturalnego są bardzo ważną częścią naszej działalności. Urny są produkowane z materiału ARBOFORM®, którego głównymi składnikami są lignina (ok. 30%), celuloza (ok. 60%) i naturalne dodatki. Te urny są w 100% biodegradowalne w ziemi, a jednocześnie bardzo trwałe w suchym środowisku. Jeśli urna zostanie przechowywana poza ziemią, pozostanie nienaruszona. Po złożeniu urny w ziemi zacznie się powoli rozkładać i przekształcać w wodę, dwutlenek węgla i próchnicę. (Rozkład zaczyna się po roku w ziemi i trwa około 5 lat do całkowitego rozkładu.)
Zalety:
- Przyjazne dla środowiska
- Wykonane ze źródeł odnawialnych
- Trwałe w suchym miejscu
- Szeroka oferta

Główne parametry
- Materiał: Arboform (materiał naturalny)
- Kolor: Czarny
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (Wys. x Szer.) 27 x 18 cm
| Materiał | Arboform |
|---|---|
| Kolor | Czarna |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek, Bez motywu |
| Motyw | Złoty pasek |
| Wysokość | 26 cm |
| Szerokość / średnica | 19 cm |
| Waga | 0,8 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



