Rurka dyfuzyjna - zielona 0,5l
Rurka dyfuzyjna - zielona 0,5l
Tubus rozsypowy
ma matową powierzchnię w zielonym kolorze i pojemność 0,5 l. Tubus jest odpowiedni na prochy zwierzęcia do 10 kg. Biodegradowalna urna o prostym designie wykonana jest z naturalnych materiałów papierowych. Można ją wykorzystać do kontrolowanego rozsypania prochów zwierzęcia lub do ich złożenia w ziemi, a w suchym środowisku wewnętrznym może służyć jako urna trwała.
Czym są "Ekologiczne urny" i jakie mają zalety?
Szacunek i odpowiedzialność wobec środowiska są bardzo ważną częścią naszej działalności. Te urny są w 100% biodegradowalne w ziemi, a jednocześnie bardzo trwałe w suchym środowisku. Jeśli urnę umieścisz gdziekolwiek poza ziemią, pozostanie nienaruszona. Gdy zostanie złożona w ziemi, zaczyna się powoli rozkładać, przekształcając się w wodę, dwutlenek węgla i humus. (Rozkład urny zaczyna się po roku w ziemi i trwa ok. 5 lat do całkowitego rozłożenia.)
Zalety:
- Przyjazne dla środowiska
- Wykonane ze źródeł odnawialnych
- W suchym miejscu pozostaje nienaruszona
- Szeroka oferta
Główne parametry
- Materiał: Naturalna masa papierowa
- Kolor: Zielony
- Pojemność: 0,5 l
- Wymiary: (W x S) 13,5 x 7 cm
| Materiał | Papier |
|---|---|
| Kolor | Zielona |
| Rodzaj dekoru | Bez motywu |
| Motyw | Bez niczego |
| Wysokość | 13,5 cm |
| Szerokość / średnica | 7 cm |
| Waga zwierzątka | Do 10kg |
| Waga | 0,1 kg |
| Objętość | 0,5 l |



